BEFIZETÉS VÁLTOZÁS!!

FIGYELEM!!!!

Kedves Szülők!

 

A 2016-17-es tanév I. félévének díját átutalással, illetve személyesen a titkárságon lehet befizetni.

 

Aki már kapott csekket, annak a befizetési határideje 2016. 09. 20.

(A csekken szereplő számlaszám megszűnik.)

Utalás esetén:

MONORI TANKERÜLET

 

10032000-00331573-00000000

KÖZLEMÉNY:

Gyermek neve, 2016-17. I. félév,

Harmónia Zenei AMI


Olvasd tovább >>

Óraegyeztetés

KEDVES SZÜLŐK ÉS NÖVENDÉKEK!

AZ ÓRAEGYEZTETÉSEK IDŐPONTJÁRÓL AZ ALÁBBIAKBAN ADUNK TÁJÉKOZTATÁST MINDENKI SZÁMÁRA.

A SZOLFÉZS ÓRÁK IDŐPONTJÁRÓL KÉSŐBB TUDUNK TÁJÉKOZTATÁST ADNI!

KÖSZÖNTÜNK MINDENKIT A 2016-17-ES TANÉVBEN.

HASULYÓ BEÁTA (zongora) 09. 01. csütörtök: 11-14 óra
Bimbó Dominika Gréta
Fekete Botond
Filep Denisz
Fülöp Regina
Iványosi-Szabó Panna
Kimpf Enikő
Kundra Flóra
Nagy Boglárka Kincső
Sáfár Dániel
Székhelyi Regina
 
ERDŐDY JÁNOS (zongora) 09. 01. csütrötök: 16-18 óra
Barta Flóra Krisztina
Koncz Hanna Szonja
Kondás Kornélia
Lenkovics Tímea
Ördög Bianka
Paulovics Liza Effi
Paulovics Olivér Donát
Pázmán Sára
Péter Lili
Roth Armand
Zainkó Krisztina Réka
 
GASZTONYI ÁKOS (gitár) 09. 03. szombat: 10-14 óra
Barnóth Áron
Bodnár Sára
Czira Dorottya
Justin Csaba
Kiss Nóra Kinga
Krojher Asztrik
Kurucz Bálint
Makai Bendegúz
Mertlik Máté Gergő
Tóth Péter
 
GODÓ JÁVORSZKY MARIANNA (zongora) 09. 01. csütörtök: 11.30-17 és 09. 02. péntek: 13-17 óra
Balogh Luca Panna
Baráth Fruzsina Mária
Batári Dorina Adél
Dócs Balázs András
Egervári Virág
Gergely Dániel
Gergely Dóra
Guzsván Nándor
György Zsanett
Hajdú Lili
Hofbauer Kinga
Kozák Zsuzsanna
Kröpfl Dorina
Kugler Nikolett
Kun Marcell
Lovas Rebeka Anna
Lőre Eszter
Mezei Maja Liza
Nádasdi Panna
Nagy Csenge Panna
Óvári Petra Anna
Revák Regina
Szabó Fanni
Tóth Attila
 
GYÖNGYÖSSY-SZABÓ VIKTOR GÁBOR (zongora) 09. 03. szombat: 10.30-11 óra
Hargitai Lili
Ledniczki Bence Levente
Ondrik Veronika
Serbán Jázmin
 
KÁKONYI BORBÁLA (hegedű) 09. 03. szombat: 9-11 óra
Bartal Benjámin
Czibula- Sebeők Luca
Fiers Emese
Hodosi Dana
Horváth Szilvia
Hörcsik Henrik
Komáromi Nóra
Kovács Kamilla Hanna
Németh Gertrúd
Tekes-Fejes Flóra
 
KARMANÓCZKI ATTILA (furulya, fuvola) 09. 01. csütörtök: 11-17 és 09. 02. péntek: 13-17 óra
Baráth Fanni Flóra
Barta Bianka
Barta Laura Éva
Béky Sebestyén
Dely Dorina
Gábor Zsófia
Gulácsi  Kornélia Liza
Hajba Cseperke Margit
Hera Szilvia Zsóka
Herbály Amarilla
Hofbauer Kinga 30 perces
Horváth Zsófia Anna
Iványosi-Szabó Maja Málna
Marton Georgina
Pánya Beatrix
Petróczi Gréta
Svanyova Letícia
Szabó Eszter
Szászik Zsófia
Szilvási Petra
Tóth Alexandra
Tóth Réka Petra
Uza Flóra Viktória
Varga Lili
 
KISS ATTILA (gitár) 09. 03. szombat: 9-10.30 óra
Kisbalázs Marcell Döme
Kövér Gábor
Marton Márk Adrián
Molnár Márk Dániel
Nagy Ilka
Nagy Koppány Károly
Nagy Marcell Nimród
Viczkó Gergely
 
KISS SÁNDOR (ütő) 09. 02. péntek: 13-17 óra
Balázs Ádám Gábor
Geér Ádám Gergő
Kajos Hunor
Kiss Konrád János
Kovács Ferenc Richárd
Kovács Rebeka Zsófia
Petróczi Petra
Serfőző Árpád
Svanyova Nikolasz
Varga Benjámin
 
LÁNG ZSOLT (furulya, trombita) 09. 02. péntek: 13-16 óra
Barta Panna
Deák Béla
Demjén Zsolt
Filep Márton
Gergely Dávid
Kozák Boldizsár Sándor
Körözsi Balázs
Köves Gergő
Pénzes Alexandra Jázmin
 
LASSÁNNÉ BALOGH ANDREA (hegedű) 09. 01. csütrötök: 11-17 óra
Bágyi Péter
Kecskeméthy Enikő
Kéri Ákos Péter
Kökény Levente
Magasdi Krisztina
Magasdi Nóra
Muszka Dávid
Muszka Orsolya
 
PLUTZER GÁBOR (zongora) 09. 01. csütörtök: 11-17 és 09. 02. péntek: 13-16 óra
Ablonczy Anna Sára
Balogh Adrián János
Bartha Boglárka
Boda Kinga
Dezső Dóra
Fazekas - Szűcs Barnabás
Fazekas-Szűcs Ágnes
Garics Laura
Kovács Kornél Aurél
Lantos Zsófia
Magashegyi Boglárka
Mátray Kincső Viola
Pesti Ábel Benedek
Pető Jázmin Anna
Pintér Zseraldin
Piricz Barna
Piricz Virág Lili
Rauscher Fülöp
Sallai Gergő
Sárdi Kristóf Gyula
Seregi Tamás
Simkó Dorina
Tóth Álmos Benedek
Varga Kristóf
 
SZABÓ ATTILA (gitár) 09. 06. kedd: 13-17 óra
Bartal Ema
Bóta László Tibor
Geér Attila 
Kis Alexandra
Kolozsi Hortenzia
Kökény Gábor
Májer Bence Zsolt
Makai Réka
Mezei Panna Kata
Szalai Péter
 
SZERDAHELYI PÁL (magánének) 09. 01. csütörtök: 14-17 óra
Antal Alexandra
Báthori Béla
Farkas József László
Garics Laura
Hajdú Lili 30 perces
Horváth Péter István
Ledniczki Kinga Melinda
Nagy Boglárka Kincső
Nagy Csenge Panna 30 perces
Pánya Beatrix
Pintér Zseraldin 30 perces
Rikli Diána Bernadett
Szabó László
Zárayné Sándorházy Eleonóra
 
SZEVERÉNYI MÁTYÁS (gitár) 09. 01. csütörtök: 11-13 és 09. 03. szombat: 11-13 óra
Alföldi Hunor Járnos
Antal Boglárka
Bágyi Dorina Teréz
Benedek Levente
Czékmási Gergő
Fazekas-Szűcs Tamás
Gáspár Dóra
Hodosán József
Józan Katalin
Kovács Lili Eszter
Kun Balázs Péter
Lukács Tímea
Makra Máté
Nagy Balázs
Pálinkás Csaba Benke
Péter Bálint István
Rostás Máté Magor
Rostás Péter Hunor
Schleier Mira
Svanyova Adrián
Szabó Blanka
Szluka Zsanett
Szomora László Balázs
Tóth Alexander
 
TAKÁCS PÉTER (klarinét, furulya, szaxofon) 09. 02. péntek: 13-16 óra
Berkovics Nándor
Berkovics Viktor
Bodonyi Boglár
Czékmási Atilla
Gergely Benjámin
Kovács Domonkos Vilmos
Mertlik Lili Anna
Tóth Kristóf Péter
Tóth Lóránd Attila


Olvasd tovább >>

2016-17-es tanév


Olvasd tovább >>

Letölthető dokumentumok

Facebook